JustPlay Communty Romania
Bun venit pe forum , inregistreaza-te .
JustPlay Communty Romania
Bun venit pe forum , inregistreaza-te .
JustPlay Communty Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon

Allx
Allx
Membru Nou

Mesaje : 9
Puncte : 7
Multumiri Primite : 0
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medias

Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Empty
https://http;//www.facebook.com/alexsuciu95

Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Empty
MesajSubiect: Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 5:17 am

Iskra (Moldova) sau Varazdin (Croatia) se va bate cu Dinamo in turul 3 preliminar din Europa!

"Ramane de vazut cine se va califica dintre Iskra si Varazdin, pentru ca am inteles ca a fost meci egal in tur. Dupa acest rezultat, Varazdin pare favorita, dar vom vedea. Oricum eu cred ca a fost o tragere la sorti favorabila noua, sunt optimist, indiferent cu cine vom juca", a declarat Ciobotariu.
"Nu se mai pune problema unor veniri sau plecari de jucatori. Am discutat cu conducerea si am stabilit lotul, este definitivat. Acesta este lotul cu care vom incepe campionatul", a declarat Ciobotariu.
Singurul transfer pe care Dinamo urma sa-l efectueze in aceasta pauza competitionala, mijlocasul Georgian Toba, de la Universitatea Cluj, nu s-a finalizat in urma neintelegerilor dintre parti asupra contractului jucatorului.

Dinamo va intalni invingatoarea dublei manse dintre Iskra-Stal (Republica Moldova) si NK Varazdin (Croatia) in turul trei preliminar al Ligii Europa, s-a stabilit, vineri, la tragerea la sorti de la sediul UEFA de la Nyon. In tur, scorul a fost 1-1, returul fiind programat saptamana viitoare in Croatia.
Prima mansa din turul trei preliminar va avea loc la 28 iulie la Bucuresti, iar returul la 4 august.

RaduMan96
RaduMan96
Membru

Mesaje : 63
Puncte : 90
Multumiri Primite : 0
Data de inscriere : 16/10/2011

Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Empty

Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Empty
MesajSubiect: Re: Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Reactia dinamovistilor dupa tragerea la sorti de la Nyon Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 6:45 am

gata a trecut topic close

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JustPlay Communty Romania :: JustPlay # Timp Liber :: Sport-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente